Biuro rachunkowe dla NGO

Nasza specjalizacja to księgowość dla NGO – księgowość stowarzyszeń i fundacji

Nasze księgowe skutecznie prowadzą rozliczenia projektów finansowanych m.in. ze źródeł publicznych (w ramach konkursów powiatowych, gminnych, programów ministerialnych), funduszy europejskich (np. Erasmus +) czy Funduszy Norweskich (np. Aktywni Obywatele), jak również rozliczają działalność gospodarczą i odpłatną.

Wiemy, jakie problemy przysparza organizacjom prowadzenie rachunkowości w projektach, a także w bieżących działaniach. Biura rachunkowe zajmujące się księgowaniem firm, nie zawsze mają wiedzę na temat księgowości dla NGO, dlatego powstało nasze biuro rachunkowe, które jest dedykowane organizacjom pozarządowym.

Biuro Edukacji i Finansów sp. z o.o. należy do Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych. Sami będąc częścią Fundacji, znamy nie tylko przepisy ale i realia związane księgowością organizacji pozarządowych.

Wszystkie nasze zyski przekazujemy na działania statutowe Fundacji.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu

agnieszka.ogrodnik@edukacjaifinanse.pl
+48 733 084 326
+48 535 879 432

Zyskasz profesjonalne biuro rachunkowe

Mamy duże doświadczenie – nasze biuro rachunkowe dla organizacji pozarządowych pomaga NGO już od ponad 6 lat. Obecnie świadczymy usługi księgowe ponad 20 klientom, zarówno fundacjom jak i stowarzyszaniom.

Będziesz mieć spokojną głowę

Nasi klienci nie muszą wiedzieć, o co zapytać. To my wiemy, co powiedzieć i o czym  poinformować. Powierzając nam księgowość możesz skupić się na działaniach swojej organizacji, my dopilnujemy terminów, dokumentów i rozliczeń.

Nareszcie zrozumiesz księgową

Potrafimy prosto i sensownie wyjaśniać przepisy, newralgiczne kwestie i zmiany w ustawach, dzięki czemu na czas dowiesz się, jakie wynikają z nich obowiązki dla Twojej organizacji. Znamy przepisy też od strony praktycznej – sami jesteśmy częścią Fundacji

Obsługujemy obecnie ponad 20 organizacji pozarządowych. Sprawdź co mówią o nas Klienci

Z usług Biura Edukacji i Finansów korzystamy od początku istnienia Fundacji, czyli już niespełna 6 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, nie tylko ze względu na sumienność i rzetelność księgowych, ale również ze względu na wygodę komunikacji i ogromną cierpliwość do naszych pytań i wątpliwości.

Fundacja Odpowiedzialna Polityka

Jesteśmy w stanie polecić współpracę każdemu NGO niezależnie od tego czy dopiero rozpoczyna działalność czy działa już od jakiegoś czasu. Biuro jest terminowe, komunikatywne a księgowi na bieżąco aktualizują swoją wiedzę w zakresie zmian prawnych i podatkowych. Współpracę z Biurem do tej pory oceniamy bardzo pozytywnie.

Fundacja SWAP

Świetne biuro, bardzo dobra komunikacja i współpraca, fajni pracownicy, fachowa obsługa. Korzysta z usług jako Fundacja już od 5 lat. Od strony księgowej wszystko działa OK. Biuro bardzo często przypomina nam również o koniecznych naszych działaniach, o których my zapominamy jako NGO.

Chrześcijańska Fundacja Jafa

Zakres naszych usług

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

    Prowadzimy pełną księgowość już od 360 zł netto miesięcznie!*

  • Obsługa kadrowo – płacowa

    Obsługa etatów, umów cywilnoprawnych, listy płac, rachunki

  • Szkolenia z zagadnień księgowych

    akty prawne, dotyczące rachunkowości w NGO, polityka rachunkowości, rozliczenia projektowe, budżety

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

*Ceny i wszelkie warunki współpracy ustalane są indywidualnie.